"Enter"a basıp içeriğe geçin

İLETİŞİM

Bana ulaşmak ve varsa isteklerinizi iletmek için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz…

(zorunlu)
(zorunlu)

 

4 Yorum

 1. kudit
  kudit 04 Kasım 2009

  zarar dediğin ne istiyorsun verdiğin 1670 dolar zarar değilmidir.
  girerken gösterilen pembe hayaller zarar değilmidir.
  her ay verdiğin 100 milyon dükkan kirası zarar değilmidir.
  bir kol oluşturdum allahtan ikincisi oluşmamış kandırdığın insan içinde aynı masraflar yapıldı bunlar zarar değilmidir.girdikten sonra gördüm hep tek kol giden diz balansı olan bir gruptasın ve alt alta 6 kişi hiç para alamadan firmaya 10000 onbin doLar para kaptırdı bunlar zarar değilde nedir.

  bir soru sormak istiyorum questçi arkadaşlara aldığımızuzakdoğu tatlini türkiyede kullanabileceğimiz söylenmişt satın alma yapılırken ancak şimdi öyle birşey yok diyorlar. bilgi verirseniz sevinirim uzakdoğu tatilini türkiyede kullanabilirmiyim.

 2. oktay akdeniz
  oktay akdeniz 15 Ocak 2010

  selamlar herkese. Ya okuyorum da yorumlarınızı hep boş.kimi emek yok demiş,kimi hayal demiş, kimileri de titan demiş,bu siteyi kuran da parayı götürüyo.bir hesap yapmış 13. adımda bilmem kaç milyar insan sistemde olurmuş.iranda 11 yıldır yapılıyor ama hala iranda devam ediyor ve nüfusun 10 da biri bile sistemde değil.Türkiye’de 4,5 yıldır yapılıyor 235000 kişi bu işin içinde.bu iş avrupanın göbeğinde de yapılıyor ve Türkiye’den gitti.titana benzetenler eminim ki titanın nasıl çalıştığını bilmiyordur.Yaklaşık 9 ay önce televizyon programına çıkan sözde araştırmacı gazeteci (titana benzettikleri programda) questi bol bol karaladılar.Savcılık harekete geçti dediler,polis baskınları olacak dediler ama kendi programlarını dahi bitiremediler.Çünkü Quest avukatları yayına gerçek bilgilerle yasal olduğunu ispatladıkları için kendileri programı durdurmak zorunda kaldılar ve özür yayını yaptılar (24 mayıs 2009 tarihinde). Birde titan sadece 8 ay faaliyet gösterdi ve bütün yöneticileri cezaevine girdiler. Bu yayının üzerinden tam 9 ay geçti ve Quest hala kazandırmaya devam ediyor. Yasal olmasaydı bu ülkedeki faaliyetlerini durdururlardı. Lütfen bu işin hangi ülkelerde yapıldığını araştırın. Savcılığa gidin yasal mı değil mi sorun işin içeriğini bilmeden yazı yazmayın.diğer network marketing çalışanlaının geliri düştüğü için bu tip karalamalar yapıyorlar.Neden çünkü onlara çalışanlar artık Quest.net üyesi olmaya başladılar.Quest.net in yapıldığı bazı ülkeleri ben yazim siz yinede araştırın. Amerika, Kanada, Brezilya, Almanya, Hollanda, İsveç, İspanya,İsviçre, İran, Irak, Suriye, Malezya, Singapur, Azerbaycan, Suudi Arabistan, Hindistan, HongKong, …………………..ve daha bir çok ülke araştırın lütfen. Yargısız infaz yapmayın lütfen… bana ulaşmak isterseniz sorularınız için **********.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 3. ismet
  ismet 09 Haziran 2011

  imaletcıyım zarar ettım yardıma ihtıyacım var

  • Zafer
   Zafer 10 Haziran 2011

   Sorun nedir ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir