"Enter"a basıp içeriğe geçin

İddaa Rakipbul Ligi

iddaa-rakipbul-ligi

iddaa Rakipbul Ligi, 7.000’i aşkın takımı ile Türkiye’nin en büyük halı saha ligidir.

* Rakipbul.com, özetle halı sahada rakip bulabileceğiniz bir site. Takımınızı siteye kaydettirerek, 7.000 takım arasından kendinize rakip seçebiliyor, aynı zamanda halı sahaya gidip kaparo yatırmadan sahanızı rezerve ettirebiliyorsunuz. 

* Ana misyonu rakip bulmak olsa da bu ligin en dikkat çekici yönü, amatör halı saha oyuncularına profesyonel duygular yaşatması. Maçınıza uzman hakem, gözlemci, kameraman ve editör gönderiliyor. Dilerseniz maç sonunda basın toplantısı bile düzenleyebiliyorsunuz. Maçınızın analizleri, istatistikleri, HD kalitedeki özet görüntüleri ertesi gün Rakipbul.com’da yer buluyor.  Burası bir hayli ilgi çekici. Zira maçın ardından, ertesi gün bilgisayarınızın karşısına geçiyorsunuz ve isminizin de geçtiği eğlenceli maç anlatımını okuyabiliyorsunuz. Kaçırdığınız goller veya attığınız harika gol, Rakipbul.com’da bir hatıra olarak kayda alınıyor.

* İstatistikleriniz neticesinde RB$ cinsinden halı sahadaki oyuncu değeriniz belirleniyor ve halı saha takımları arasında transfer rekabeti dahi yaşanıyor.

Detaylı bilgiye www.rakipbul.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir