"Enter"a basıp içeriğe geçin

Organize İşler 2 Sazan Sarmalı

organize islerOrganize işler filminin ilki hem çok sürükleyici ve komik hem de geniş bir oyuncu kadrosuna sahipti. Durum böyle olunca filmin ikincisi olan Sazan Sarmalından beklentide bir hayli artıyor.

Sazan Sarmalında oyuncu kadrosu elbette kötü değil, ancak Organize İşler ilk filmine göre biraz daha basit kalıyor. Hal böyle olunca daha duygusal bir film beklentisi doğuyor ki bende böyle düşünmüştüm.

 

 

Yanıldığımı peşin peşin söylemeliyim. Film beklemediğim kadar komik ve hareketliydi. Neredeyse ilkini aratmayacak kadar iyi çekilmiş. Oyuncular için roller iyi seçilmiş. Ama öyle bir ters köşe var ki… Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’u belkide ilk defa böyle değişik göreceksiniz. Fakat bu denli ters bir rolde oynamasına rağmen ortaya çok güzel bir karakter çıkmış.

Film şuan itibariyle IMDb sitesinde 6.4 puan almış. Beyazperde de ise 2.8 puanda kalmış, Beyazperde izleyicileri için biraz beklentileri karşılamamış gibi duruyor. Elbette beklediğini bulamayanlar olmuştur ama bana göre sınıfı geçti sayılabilir.

Bence film vizyonda iken izleyin derim. İyi seyirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir