"Enter"a basıp içeriğe geçin

Apokalips’in Atlıları

Apokalips-in-AtlılarıOrduda görev alan William Cooper gördüklerini ve başından geçen olayları Apokalips’ in Atlıları kitabında kaleme almış. Bu yazısı belkide onu ölüme götürmüş olabilir. Herkes yazdıklarından dolayı öldürüldüğünü düşünüyor.

Yeni dünya düzeni şifrelerini anlatıyor yazar kitabında. Dünya üzerinde parayı kimlerin elinde tuttuğundan ve ülkeleri nasıl yönlendirdiğinden bahsediyor. Merak edenler için güzel yaklaşımlar var anlatımda. Tabi bunların gerçek olduğunu söylüyor yazar.

 

 

Dünya üzerindeki nüfus artışı ve yoğunluğunun ne tür sıkıntılara yol açabileceğine de değilmiş bu kitapta. Bu konuda nüfusu dengelemek adına yapılan gizli işlerden bahsediliyor. Okuduğunuzda hayret edebileceğiniz bilgilerin olduğunu düşünüyorum.

Türkiye üzerindeki güçlerden bahsedilen Haliç’te yaşayan simonlar adlı kitapta ilginizi çekebilir.

İlluminati ve süper güçlerin nasıl işledikleri ve asıl planlarının ne olduğu Apokalips’ in Atlıları kitabında dile getiriliyor.

İşin en ilginç tarafı ise William Cooper uzaylılardan ve yapılan anlaşmalardan bahsediyor. Anlatılanların gerçekten var olup olmadığını düşünürken bulabiliyorsunuz kendinizi.

Yazar hakkında wikipedia üzerinde yazılmış bir yazı var aslında. Ama şuan için erişilemiyor gözüküyor.

Zevkle okuyacağınız bir kitap olduğunu düşünüyorum özellikle tarihe ve gizli gerçeklere ilginiz varsa.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir