"Enter"a basıp içeriğe geçin

Dikkat Kelloggs’ tan paket lastiği çıkabilir!

kellogsYediğimiz içtiğimiz ürünler kadar üreticilerinde tüketicilere yaklaşımının, ürünlerle ilgili geri bildirime nasıl tepki verdiklerinin marka tercihini önemli olarak etkilediği zamanlardayız. Ancak aldığımız bir ürün ile ilgili sorun yaşadığımızda her zaman üreticiden istediğimiz geri dönüşü göremiyoruz. Her ne kadar müşteri memnuniyeti sertifikasına sahip olsalar da gereklerini yapmayabiliyorlar.

Geçen hafta marka ismine güvenerek bir kaç farklı ürün içinden seçtiğim Kelloggs ürünü hakkında yaşadıklarımdan bahsetmek istiyorum.

Aldığım ürün paketini açtığımda içinde ipe benzer garip bir şey gördüm. Dikkatli baktığımda paket lastiği olduğunu anladım. Lastiğin ürün içeriği ile birlikte işlemden geçtiği şeklinden belliydi. Bu nedenle sağlığımdan olmamak adına ürünün resmini çektim ve tüketmeden çöpe attım.

Yaşadığım durumu belirten kısa bir mesajı üreticiye kendi siteleri üzerinden bildirdim. Aldığım cevap ise benim adıma bir sertifika gönderebilecekleriydi. Yaşanan durum ile herhangi bir özür, ürün parti numarasına bakıp üretimde bundan etkilenen başkası var mı? veya yaşanan sorundan dolayı yeni bir ürünün temini gibi konulardan hiç bahsedilmedi. Belkide şuan sizinde alacağınız bu ürünlerden farklı şeyler çıkacak.

Diyeceğim o ki ürünün kalitesi bir yana firmaların size ne kadar değer verdiğine de dikkat edin. Ülker gibi “bir çok müşterim var sen bilirsin” mantığıyla tüketicisine yaklaşan firmalara dikkat edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir